Produkty
Okna Kalisz i drzwi tarasowe HST i PSK
  
Okna Kalisz i drzwi tarasowe HST i PSK
Nowoczesne drzwi tarasowe pełnią w domu trzy funkcje. Przede wszystkim mają nam umożliwić komfortowe wyjście na taras lub ogród. Po drugie, pozwalają regulować cyrkulację powietrza, co oczywiście decyduje o komforcie domowników zasiadających w salonie lub jadalni. No i trzecia funkcja: drzwi tarasowe oraz okna Kluczbork wpuszczają do strefy dziennej dostatecznie dużo naturalnego światła, co znacząco podnosi standard wnętrz.

Jakie wymagania muszą spełniać drzwi tarasowe?

W 2021 roku wprowadzono nowe standardy, które muszą spełniać okna Kluczbork i drzwi tarasowe stosowane w nowych domach. Współczynnik przenikania ciepła dla okien, drzwi tarasowych i balkonowych nie może być wyższy niż 0,9 U [W/m2K]. Są to tzw. „ciepłe okna”, które mają zapewnić większą energooszczędność domu. Drzwi tarasowe dostępne w ofercie DVELL spełniają powyższe normy za sprawą jakościowej stolarki oraz nowoczesnych pakietów przeszkleń. Właściwości izolacyjne profili są dodatkowo podnoszone kształtkami wykonanymi ze styropianu. Okna Kluczbork dostępne w katalogu DVELL oferują również bardzo wysoki współczynnik izolacji akustycznej.

Dlaczego warto wybrać okna Kępno DVELL?

DVELL to renomowany producent okien i drzwi tarasowych oferujący swoim klientom produkty charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania, ale również wysoką estetyką. Dostępne w naszym katalogu okna Ostrów Wielkopolski pasują do różnych stylów architektonicznych, dzięki czemu, mają Państwo dużą swobodę w aspekcie wyboru odpowiednich okien i drzwi tarasowych. Nasza firma stosuje nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania, które mają poprawić termoizolację oraz izolację akustyczną okien i drzwi tarasowych. Dzięki temu, wybierając nowoczesne okna Kalisz dostępne w ofercie DVELL zyskują Państwo gwarancję wyższego komfortu i funkcjonalności wnętrza.

Postaw na jakościowe okna Kluczbork

Firma DVELL świadczy swoje usługi na terenie Wielkopolski oraz województwa opolskiego. Wykonujemy nowoczesne okna Kalisz i drzwi tarasowe spełniające wymogi współczesnego budownictwa. Realizując każde zamówienie zawsze zwracamy szczególną uwagę na indywidualne wymagania klientów. Zajmujemy się produkcją okien na wymiar oraz gwarantujemy naszym klientom profesjonalny montaż w Kluczborku, Kaliszu oraz Kępnie. Dostępne w naszej ofercie okna i drzwi tarasowe zachwycają nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale również nowoczesną stylistyką dobrze pasującą do współczesnych trendów w budownictwie.
wróć do profili
Parametry techniczne
Energooszczędność
Klasa A
Liczba komór
Wysokość profilu
Szklenie
Uszczelki
Okucia